Atenție, sunt zână, nu prințesă!
Your baby is such a big man. Sa-ti traiasca!
cu intarziere, dar ma bucur ca a trecut de experienta asta :-)take care of your baby :-)
@ Ina, Anonim. Mulțumesc pentru gândurile bune!
E acea perioadă din an când toți vrem să fim mai buni, duduie online-ul de campanii umanitare și strângeri de fonduri pentru cauze care mai ...
Your baby is such a big man. Sa-ti traiasca!
RăspundețiȘtergerecu intarziere, dar ma bucur ca a trecut de experienta asta :-)
RăspundețiȘtergeretake care of your baby :-)
@ Ina, Anonim. Mulțumesc pentru gândurile bune!
RăspundețiȘtergere